Usługi

upadłości konsumenckiej upadłość konsumenckaProwadzona przeze mnie Kancelaria Adwokacka od samego początku swojego istnienia specjalizuje się głównie w prowadzeniu postępowań upadłościowych. Dzięki wieloletniej praktyce i bogatemu doświadczeniu na gruncie prawa upadłościowego jestem w stanie zapewnić swoim Klientom profesjonalną i pełną pomoc w zakresie ogłaszania i przeprowadzania upadłości konsumenckiej. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Zakres świadczonych usług w zakresie upadłości konsumenckiej:
 • udzielanie porad prawnych w zakresie upadłości konsumenckiej
  dowiedz się więcej >>>
 • dokonywanie analizy sytuacji prawno – finansowej pod kątem możliwości ogłoszenia upadłości konsumenckiej
  więcej >>>
 • renegocjowanie z bankiem warunków umowy kredytowej oraz spłaty istniejącego już zadłużenia
  więcej >>>
 • przygotowywanie propozycji układowych oraz negocjowanie warunków układu z wierzycielami
 • sporządzenie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej
  więcej >>>
 • reprezentowanie przed sądem upadłościowym w sprawie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej
  więcej >>>
 • reprezentowanie w toku postępowania upadłościowego prowadzonego po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej
  więcej >>>
 • sporządzanie środków zaskarżenia przewidzianych przepisami upadłości konsumenckiej
  więcej >>>
Obsługa spraw na terenie całego kraju

Kancelaria świadczy usługi przede wszystkim na terenie województwa dolnośląskiego (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra), opolskiego (Opole), śląskiego (Katowice, Gliwice, Częstochowa), małopolskiego (Kraków) oraz mazowieckiego (Warszawa, Płock, Radom), świętokrzyskiego (Kielce), Łódzkie (Łódź, Piotrków Trybunalski). 

Niemniej istnieje również możliwość zlecenia przeprowadzenia upadłości konsumenckiej w innych częściach kraju.

Istnieje możliwość uzyskania porady prawnej na odległość – telefonicznie lub poprzez Skype.  Konieczne jest przy tym wcześniejsze umówienie rozmowy na konkretny dzień i godzinę. 

Dyskrecja

Zdaję sobie sprawę, że sytuacja dłużników, zarówno przed, jak i po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, jest trudna i niezwykle stresująca. Jako adwokat, którego obowiązuje tajemnica zawodowa oraz zasady etyki adwokackiej, gwarantuję swoim Klientom absolutną dyskrecję, pełne zaangażowanie i zrozumienie.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie za przeprowadzenie postępowania w trybie upadłości konsumenckiej ustalane jest indywidualnie z Klientem podczas pierwszych konsultacji po zapoznaniu się z jego sytuacją. Wysokość honorarium uzależniona jest od sytuacji prawno-majątkowej Klienta, która determinuje nakładu pracy oraz czasu trwania postępowania upadłościowego.

5 Replies to “Usługi”

 1. Witam,
  Moja dość skomplikowana sytuacja finansowa skłania mnie do ogłoszenia upadłości konsumenckiej i gospodarczej. Poszukuje sprawnej i dyspozycyjnej kancelarii.

  Dariusz Stuglik

 2. Witam.Pisze Pan o wynagrodzeniu.Jeśli ja nie posiadam żadnego majątku,nie mam żadnych rzeczy materialnych wartych jakieś większe pieniądze,mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i ma prace na cały etat w sklepie spożywczym z wynagrodzeniem najniższej krajowej ., jakie byłoby Pańskie honorarium ( w przybliżeniu) za zajęcie się moja sprawą o upadłość konsumencką.Piszę także z komputera koleżanki,ponieważ nie stać mnie na tak droga rzecz.Z góry dziękuję za odpowiedz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *