Upadłość konsumencka specjalista

Witam Cię na moim blogu dotyczącym upadłości konsumenckiej.

Nazywam się Michał Hajduk, jestem adwokatem i prowadzę we Wrocławiu kancelarię adwokacką, specjalizującą się w prawie upadłościowym, a zwłaszcza w upadłości konsumenckiej. Jestem również doktorantem w Instytucie Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Tej problematyce został też poświęcony niniejszy blog.

W związku z podjętą specjalizacją, na co dzień zajmuję się sporządzaniem wniosków o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, jaki i występowaniem przed sądami w tego typu postępowaniachMichał Hajduk oraz bieżącym doradztwem. Reprezentuje również dłużników w toku całej procedury oddłużeniowej, prowadzonej już po ogłoszeniu upadłości. 

Często udzielam wywiadów i przygotowuję komentarze dla mediów, w których wyjaśniam wszelkie zawiłości prawne, dotyczące m.in. upadłości. Na stronie mojej kancelarii możesz zapoznać się z materiałami, jakie pojawiły się w w Internecie, prasie i telewizji. Porad prawnych, dotyczących upadłości konsumenckiej, udzielam na tym blogu oraz na specjalnie stworzonym forum Upadłość konsumencka.

Zapraszam też do odwiedzenia mojego bloga o tematyce najmu nieruchomości komercyjnych oraz zaprzyjaźnionej strony poświęconej sprawom rodzinnym.

Michał Hajduk
adwokat Wrocław

Upadłość konsumencka – praktyczne zagadnienia, zmiany w przepisach – zaświadczenia uczestnictwa w szkoleniach:

Zaświadczenie o szkoleniu 2.pdf - Adobe Reader

upadłość_konsumencka_Michał_Hajduk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Replies to “Upadłość konsumencka specjalista”

  1. Czy zobowiązania wobec funduszu alimentacyjnego moga byc umorzone?
    Czytalam, ze alimenty NIE, ale fundusz alimentacyjny jest może czymś innym?
    Mojemu krewnemu, starszy schorowany człowiek, komornik potrąca co miesic z renty 800zl
    wlasnie na fundusz alimentacyjny. Na życie a raczej na wegetacje pozostaje nico ponad 400 zl.

    • W mojej ocenie również zobowiązania względem funduszu alimentacyjnego nie podlegają umorzeniu. Przepisy mówią o „zobowiązaniach o CHARAKTERZE alimentacyjnym”, a nie „zobowiązaniach alimentacyjnych”. Kwestia interpretacji przepisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *