Darmowe szkolenia

Bezinteresowną pomoc potrzebującym uważam za oczywistą powinność każdego adwokata. Stąd też już na początku swojej drogi zawodowej, mając świadomość istniejących ograniczeń w dostępie do wiedzy na temat upadłości konsumenckiej, rozpocząłem prowadzenie niniejszego bloga. Później powstało też forum o upadłości konsumenckiej, które ma wielu aktywnych użytkowników. Od tego czasu minęło już prawie 10 lat, pojawiło się wiele licznych blogów o podobnej tematyce oraz kancelarii i firm świadczących usługi oddłużeniowe.

Mogłoby się więc wydawać, że aktualnie przestrzeń medialna, a zwłaszcza Internet, pełna jest łatwo dostępnej wiedzy na temat upadłości konsumenckiej, umożliwiającej samodzielne przeprowadzenie postępowania upadłościowego. Niestety nic bardziej mylnego.

Osoba chcąca ogłosić upadłość i przeczesując Internet w poszukiwaniu potrzebnych informacji, trafi bowiem na wiele nieaktualnych i nierzetelnych artykułów, zawierających sprzeczne informacje i powielających narosłe przez lata mity na temat upadłości konsumenckiej.

Tymczasem przystąpienie do upadłości konsumenckiej w oparciu o błędną wiedzę na temat jej przebiegu i skutków może doprowadzić do tragicznych skutków nie tylko dla samych dłużników, ale również ich rodzin.

Postanowiłem więc zwiększyć swoje zaangażowanie w propagowanie świadomości prawnej dłużników i podjąć się nowych działań edukacyjnych, zmierzających do zwiększenia ich wiedzy na temat procesu oddłużeniowego.
W tym celu oferuję darmowe szkolenia na temat upadłości konsumenckiej dla organizacji pozarządowych, a zwłaszcza NGO-sów, na terenie całego kraju – zarówno dla ich podopiecznych, jak i ich pracowników.

Jeśli interesuje Cię zorganizowanie szkolenia z upadłości konsumenckiej, poprowadzonego przez adwokata z wieloletnim doświadczeniem, skontaktuj się ze mną.

adw. Michał Hajduk