W dniu 18 września br. będę przebywał w Warszawie. W związku z powyższym istnieje możliwość spotkania się ze mną w stolicy i uzyskania bezpośredniej porady prawnej z zakresu upadłości konsumenckiej. Zainteresowanych spotkaniem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dane kontaktowe można znaleźć w zakładce „Kontakt”. Ilość miejsc ograniczona, jak zawsze decyduje kolejność zgłoszeń.

Dołącz do dyskusji na forum!

Zachęcam do zadawania pytań na forum o upadłości konsumenckiej. Przejdź do strony >>

4 Replies to “Upadłość konsumencka w Warszawie”

  1. Panie Mecenasie, mam pytanie, którego chyba jeszcze Panu nikt nie zadał na niniejszym blogu: czy jeśli złożyłam wniosek o upadłość i w sierpniu i teraz otrzymałam wezwanie do sądu a jednak nie chce jeszcze ogłaszać upadłości, to czy jeśli go wycofam jeszcze przed rozprawą , czy będę mogla ponownie złożyć np. za rok?? Jakie są konsekwencje złożenia i potem wycofania?

      • Dziękuję za odpowiedź. Nadal rozważam, ponieważ jestem frankowiczką i przestałam się łudzić, że kiedykolwiek będzie przewalutowanie kredytu, który muszę spłacać jeszcze 33 lata i wiadomo, że nigdy go nie spłacę. Nie wiem jak sądy w tej chwili oceniają frankowiczów, kiedy rząd zafundował żałosną pomoc – typu dopłacanie do 1500 przez 18 miesięcy a potem trzeba oddać nie wiadomo z czego… ale niby pomoc jest, frankowicze też mogą z niej skorzystać i ciekawe czy to nie będzie przesłanką do odrzucenia wniosku o upadłość.

        • Jeżeli chodzi o upadłość frankowiczów, to nie ma problemu z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. We wszystkich moich tego typu sprawach, który miałem już 5, sąd bez większego wahania ogłosił upadłość. Co do pomocy zafundowanej frankowiczom przez rząd, to przypuszczam, że 80% sędziów o tym nie słyszało 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *