Upadłość konsumencka w KrakowieW dniach 11-12 czerwca br. będę przebywał w Krakowie. W związku z powyższym, tym wszystkim którym w niesmak przyjeżdżać specjalnie do Wrocławia na poradę prawną mogę zaproponować spotkanie na krakowskim rynku przy kawie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń 🙂

Dołącz do dyskusji na forum!

Zachęcam do zadawania pytań na forum o upadłości konsumenckiej. Przejdź do strony >>

6 Replies to “Upadłość konsumencka w Krakowie”

  1. Panie Mecenasie,
    Gdyby Pan również przebywał kiedyś w Trójmieście lub okolicach, proszę o podobne info. Pozdrawiam serdecznie 🙂

    • Warunkiem uzyskania ogłoszenia upadłości konsumenckiej jest przede wszystkim sporządzenie stosownego wniosku i złożenie go we właściwym sądzie. To jakie dokumenty należy złożyć zależy od indywidualnej sytuacji danej osoby, a zwłaszcza od okoliczności powoływanych we wniosku. Przykładowo jeżeli niewypłacalność jest wynikiem choroby, to należy przedłożyć stosowną dokumentacje medyczną. To ile wynosi wynagrodzenie adwokata za przeprowadzenie upadłości konsumenckiej zależy od jego indywidualnych stawek oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  2. Witam. Mam pytanie. Czy warto skorzystac z uslug kancelarii ktora zajmuje sie upadloscia konsumencka. I ile taka kancelaria bierze za spr. Bo rozumie ze jezeli ktos jest bankrutem to raczej nie ma pieniedzy. Prosze o odp. Pozdrawiam.

    • Jeżeli jest to kancelaria mająca doświadczenie w tego typu sprawach to jak najbardziej tak. Proszę jednak uważać. Zauważyłem, że obecnie jak grzyby po deszczu wyrastają spółki, które reklamują się jako „Kancelarie Prawne”. Taką „Kancelarie Prawną” może tymczasem założyć każdy, nawet nie mając wykształcenia prawnego. Trudno więc zweryfikować wiarygodność takiego podmiotu. Z tego względu zalecam korzystanie z usług kancelarii prowadzonych przez adwokatów lub radców pranych. Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy kształtuje się różnie – od 700 zł nawet do 30.000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *