W związku z rosnącym zainteresowaniem świadczonymi przeze mnie usługami wśród mieszkańców śląska oraz wzrostem liczby konsumenckich postępowań upadłościowych prowadzonych zarówno w katowickim, jak i gliwickim sądzie upadłościowym, po Nowym Roku w Katowicach przy ul. Mariackiej 17 zostanie otwarte nowe biuro kancelarii. 

Jak już wskazałem powyżej nowe biuro kancelarii w Katowicach będzie mieściło się przy ul. Mariackiej 17. Przy czym wejście do budynku znajduje się od ul. Francuskiej. Przy ul. Francuskiej znajdują się też miejsca parkingowe. 

Wszystkich mieszkańców Katowic, Gliwic oraz okolicznych miejscowości, którzy potrzebują pomocy w przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej, jak i upadłości gospodarczej zapraszam do kontaktu pod numer telefonu 661 153 136 lub na maila mh@kancelariamh.pl

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, X Wydział Gospodarczy prowadzi sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych:
Katowice-Zachód w Katowicach, w Będzinie, Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Jaworznie, Mikołowie, Mysłowicach, Pszczynie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu i Tychach

Sąd Rejonowy w Gliwicach, XII Wydział Gospodarczy prowadzi sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w:
Jastrzębiu-Zdroju, Raciborzu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Tarnowskich Górach, Wodzisławiu Śląskim, Zabrzu i Żorach

Dołącz do dyskusji na forum!

Zachęcam do zadawania pytań na forum o upadłości konsumenckiej. Przejdź do strony >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *